Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burcu Biricik’in gelecek planlaması

Burcu Biricik'in gelecek planlaması

Magazin

Burcu Biricik’in gelecek planlaması

Kanal D ekranlarında yayınlanan, ve geçtiğimiz günlerde yayın günü Pazar’a alınan Hayat Şarkısı’nın başarılı ve bir o kadar güzel oyuncusu Burcu Biricik, Armağan Çağlayan’a açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz yıl da reklamcı Emre Yetkin ile Dünya evine giren Biricik, evlilik süresi boyunca ‘çocuk düşünüyor musunuz? ne zaman?’ gibi sorularla karşı karşıya kalmış.

Posta’dan Armağan Çağlayan’a konuşan güzel oyuncu, çocuk konusu ile ilgili açıklamalarda bulundu, bir daha sorulma ihtimali olan bu soruların da önünü tıkamış oldu.

Kariyerini ön planda tuttuğunu, adını daha tanınır ve hatırlanır kılmak niyetinde olduğunu gösteren açıklamalarda bulundu.

Çocuk meselesi ile ilgili oldukça kesin konuşan Burcu Biricik, şimdilik çocuk istemediğini belirten şu ifadeleri kullandı:

“İsmim daha sağlamlaştıktan sonra olabilir. Çünkü birkaç yıl kaybolursam “Bu kız kimdi?” denmesinden korkuyorum.”


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı