Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burçin Terzioğlu’nun yeni dizisi: Küçük Cinayetler

Dizi Haberleri

Burçin Terzioğlu’nun yeni dizisi: Küçük Cinayetler

Oyunculuk kariyerine Perihan Abla dizisinde yardımcı karakter olarak başlayan ve ilk başrolünü 2006 yılında Fırtına dizisinde oynayan Terzioğlu, yeni sezonda yeni bir dizi de oynayacak.

Burçin Terzioğlu'nun yeni dizisi: Küçük Cinayetler

Fırtına dışında, Çemberin Dışında, Ey Aşk Nerdesin? ve Poyraz Karayel dizisinde başrol oynayan güzel oyuncu, Ezel dizisinde de Azad Karaeski karakteri ile büyük beğeni toplamıştı.

Poyraz Karayel dizisinde ise ününü arttıran ve büyük bir hayran kitlesi yakalayan Terzioğlu, dizi de sevgili rolünü oynadığı İlker Kaleli ile gerçek hayatta da aşk yaşamaya başlamıştı.

Yaz tatilini sevgilisi İlker Kaleli ile Antalya’ya bağlı Kaş’da geçiren güzel oyuncu, birden fazla projeden teklif alınca, tatilini yarıda kesip, iş görüşmesi için İstanbul’a döndü.

Kore uyarlaması olan bir dizi için görüşen ve projeyi kabul etmeyi düşünen Terzioğlu, daha sonra Ezel’de birlikte çalıştığı Ay Yapım’ın projesinde karar kıldı.

4 kadının hikayesinin anlatıldığı Küçük Cinayetler adlı yeni dizi, Desperate Housewives’dan uyarlanan Umutsuz Ev Kadınları’na benzer bir yapım olacak. Dizi de yer alacak diğer 3 kadın oyuncu ile ilgili cast çalışmaları ise hala devam ediyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı