Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burçin Terzioğlu’nun yeni dizisi hangisi?

Televizyon

Burçin Terzioğlu’nun yeni dizisi hangisi?

Burçin Terzioğlu Avcı dizisi ile birlikte geri dönüyor.

Ekranların sevilen oyuncularından olan ve en son Merhamet dizisi ile adını akıllara tekrar kazıtan Burçin Terzioğlu, yeni dönemde yeni bir dizi için hazırlıklara devam ediyor. Merhamet dizisinde başrol oyuncusu olan güzel oyuncu, Ufak Tefek Cinayetler dizisinden kendisine daha önce önemli bir rolde teklif gelmesine rağmen kabul etmemiş ve yeni dizi arayışına girmişti.

Kendisine en son olarak gelen teklife yeşil ışık yakan oyuncu Burçin Terzioğlu, yeni sezonun iddialı dizilerinden olması beklenen ”Avcı” dizisi ile birlikte tekrar ekranlara geri dönecek olduğu açıklandı. Yönetmenliğini Kerem Deren’in yapacak olduğu ”Avcı” dizisinde başrol oyunculuğunu üstlenecek olduğu tahmin edilen Terzioğlu’nun Gold Film tarafından üstlenilecek olan dizide partneri olarak Barış Falay’ın olacağı iddia edildi.

Ne Kadar Para Kazanacağı Açıklanmadı

Burçin Terzioğlu’nun yeni dizisinden ne kadar para kazanacak olduğu ile ilgili Gold Film tarafından ve Kerem Deren tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Her hafta ortalama 100.000 TL kazanması beklenen güzel oyuncunun diğer başrol oyuncusu Barış Falay ile birlikte reytingleri diziye çekmek için çabalayacak oldukları belirtildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı