Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burçin Terzioğlu Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosundan ayrıldı

Burçin Terzioğlu Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosundan ayrıldı

Dizi Haberleri

Burçin Terzioğlu Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosundan ayrıldı

Yeni sezonda izleyici ile buluşacak olan, yapımcılığını Türkiye’nin en prestijli projelerine imzasını atan Ay Yapım’ın üstlendiği Ufak Tefek Cinayetler dizisi daha başlamadan başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu, diziden ayrıldı.

Son olarak Poyraz Karayel’de ki oyunculuğu ile göz dolduran güzel oyuncu Burçin Terzioğlu, Ali Bilgin’in yöneteceği Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosundan Ay Yapım ile karşılıklı olarak anlaşarak ayrıldı.

Meriç Acemi’nin senaryosunu kaleme aldığı dizi de Burçin Terzioğlu’ndan boşalan koltuğa son olarak Adı Efsane’de rol alan başarılı oyuncu Gökçe Bahadır geldi. Daha önce de duyurduğumuz üzere, 4 kadının yaşadıklarını ekrana taşıyacak olan dizide 2. ve 3. kadın başrol olarak Tülin Özen ve Aslıhan Gürbüz anlaşılmıştı.

4. ismin kim olacağı henüz netlik kazanmazken, dizinin çekimlerine 23 Eylül Cumartesi günü başlanacak. Ufak Tefek Cinayetler ile birlikte Gökçe Bahadır ikinci kez Burçin Terzioğlu’nun rolünü kapmış oldu.

Burçin Terzioğlu’nun daha önce reklam yüzü olduğu şampuan markası, yeni lansmanda Burçin Terzioğlu yerine Gökçe Bahadır ile yoluna devam etmeyi tercih etmişti. Bir diğer ayrıntı ise Gökçe Bahadır’ın Terzioğlu’nun şuanda evlilik yolunda ilerlediği İlker Kaleli’nin eski sevgilisi olması!


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı