Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Buray’da eşinden boşanıyor

Buray'da eşinden boşanıyor

Magazin

Buray’da eşinden boşanıyor

Magazin gündemi aşk ve evlilik haberleri kadar, boşanma kararları ile de çalkalanmaya devam ediyor. Hemen hemen her hafta ünlü bir çift boşanma kararı alırken, bu listeye bir yenisi daha eklendi.

Dün gündüz Marmaris’te konser veren başarılı şarkıcı Buray, boşanma kararı alırken, bu kararlarını yaptığı bir açıklama ile duyurdu.

32 yaşında ki şarkıcı, yurt dışında yaşayan eşi ile aldıkları ayrılma kararını şu mesajla açıkladı:

“Uzak mesafelerde yaşamanın ve yoğun iş temposunun getirdiği zorluklar nedeniyle, Avustralya’da yaşayan eşimle evlilik birliğimizi ortak aldığımız karar sonucu sonlandırma sürecine girdik. Karşılıklı anlaşarak, sevgi ve saygı çerçevesinde bu kararı aldığımızı belirtir, bu gelişme ile ilgili bilgi verirken boşanma sürecimizde özel hayatın mahremiyetine göstereceğiniz saygı için şimdiden teşekkür ederiz.” diyerek açıklamada bulundu.”


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı