Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Yılmaz, referandum oyunu verdi

Burak Yılmaz, referandum oyunu verdi

Magazin

Burak Yılmaz, referandum oyunu verdi

Çin’de futbol hayatını devam ettiren milli yıldız Burak Yılmaz, Çin’de bulunan Türk Büyükelçiliğine giderek, Türkiye’de 16 Nisan’da yapılacak olan referandum için oyunu kullandı.

Yurt dışında 27 Mart itibari ile başlayan oylamalar, bu akşam 21.00 itibari ile sona erecek. Süre sona ermeden evvel milli futbolcu Burak Yılmaz’da oyunu kullandığını bildirdi.

Geçtiğimiz aylarda, ‘bende varım’ diyerek referandumda ‘EVET’ oyu vereceklerini açıklayan videolar paylaşan ünlü isimler arasında yer alan Burak Yılmaz, o dönem çok eleştirilmişti.

Sosyal medya’da, Rıdvan Dilmen, Arda Turan gibi isimler ile birlikte eleştiri oklarının hedefi olan Burak Yılmaz, Türkiye’de gerçekleşecek olan referandum için ‘vatandaşlık’ görevini yerine getirerek oyunu kullandı.

Beijing Guoan takımında forma giyen başarılı futbolcu, sosyal medyadan elçilik önünde çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak, “Ülkemiz için oyumuzu kullandık” notunu ekledi.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı