Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Yılmaz otobüs şoförü ile arasında geçen olay için açıklama yaptı

burak yılmaz otobüs şoförü ile kavga etti

Magazin

Burak Yılmaz otobüs şoförü ile arasında geçen olay için açıklama yaptı

Burak Yılmaz’ın bir otobüs kamerasına ait görüntülerde 8 Aralık Perşembe günü Nişantaşı’nda bir otobüs şoförü ile tartıştığı ortaya çıkmıştı.

<

19 Aralık’da bu otobüse ait kamera görüntülerinin elde edilmesi ile otobüs’un kapısını yumruklayan ve neredeyse şoförün koltuğunun altından çıkardığı sopa ile darbe almak üzere olan Burak Yılmaz magazin gündemini meşgul eden bu tartışma sonrasında magazin gündemini alt üst etmişti. Videolarda ki görüntülerde bir teyze’nin şoföre Burak Yılmaz’ı kastederek “uğraşma şununla, şimdi ki gençler böyle ne çekti kim bilir” diyerek zararlı kimyasal aldığını işaret etmesi ise caps’lerin patlamasına ve bu konunun bir anda komik paylaşımlar yapmak için kullanılmasına neden olmuştu.

Adının otobüs şoförü ile tartışması hakkında gündemi epeyce meşgul etmesinden mahçubiyet duyan Burak Yılmaz sosyal medya hesabından bir açıklama yapma gereği duydu. O açıklama da ise;

“Bir halk otobüsü personeliyle aramda geçen tatsız münakaşaya ilişkin olarak bu açıklamayı yapmaya gerek duydum. Öncelikle belirtmek isterim ki linç kültürünün güzel ülkemde her alana hakim olması beni çok üzmektedir. Olayın aslına gelirsek, aracımı görevli vale arkadaşımıza teslim ederek yolun karşısına geçmekteyken otobüsün aynasının kafamı teğet geçmesi sonucu refleks ile aracın kapısına vurdum. Kendi aracım ile otobüs arasında kaldım ve ezilme tehlikesi yaşadım. Akabinde otobüs şoförü aracı durdurdu ve bana küfür etti. Ben kendisine ‘abi’ diye hitap ederken ve ‘babam yaşındasın’ derken, o bana sopa ve küfür ile karşılık verdi. Dikkatsizce araç kullanan, küfür eden ve sopa ile bana vurmaya kalkan şahıs ile ilgili olarak hiç bir şekilde adli ve idari işlem yapmadım ve şikayette bulunmadım. Bu tatsız olayın büyümemesi ve kapanması adına da gazeteci arkadaşlarımıza detayları anlatmadım. Ancak aradan 10 gün geçtikten sonra görüntüler basına servis edildi. Şoför arkadaşımız kanal kanal gezmeye başladı. Çok acı olaylar yaşadığımız şu dönemde bu tatsız olay gündeme taşındı. Son olarak kimsenin ekmeği ile oynamam mümkün değildir ve öğrendiğim kadarı ile de İETT, şoför beyin iş akdini fesh etmemiştir. İETT kendi bünyesinde konuya ilişkin tahkikat başlattığını kamuoyuna duyurmuştur. Ülkemizin birlik ve beraberliğe, dayanışmaya en çok ihtiyacı olduğu bu günlerde, kendi adıma üzerime düşeni yaptığımı düşünüyorum. Yine de gündemi böyle bir konu ile meşgul ettiğim için canım ülkemden özür diliyorum” dedi.

Loading the player...
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yeni Haberler

Film Haberleri

Kurtlar Vadisi Vatan Darbe Girişimi Anlatıyor

← yazdı23 Ocak 2018

Film Haberleri

Canavar Filmi

← yazdı22 Ocak 2018

Film Haberleri

Kelebek Etkisi Bilim Kurgu

← yazdı21 Ocak 2018

Film Haberleri

Esaretin Bedeli Çok Fazla Beğenildi

← yazdı20 Ocak 2018

Film Haberleri

Kocan Kadar Konuş Romantik Komedi

← yazdı19 Ocak 2018

Film Haberleri

Adore Romantik Film

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

Adalet Birliği Justice League

← yazdı18 Ocak 2018

Film Haberleri

About Time Filmi

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Grinin Elli Tonu Dram ve Aşk

← yazdı17 Ocak 2018

Film Haberleri

Deadpool Fantastik Bir Film

← yazdı16 Ocak 2018
Yukarı