Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Özçivit’in şok tercihi!

Magazin

Burak Özçivit’in şok tercihi!

Kara Sevda’nın yakışıklı yıldızı ve bir şampuan markasının reklam yüzü olan Burak Özçivit ile ilgili ilginç bir iddia ortaya atıldı. Saçları dökülmeye başlayan Burak Özçivit, bir uzmana göründü.

Burak Özçivit'in şok tercihi!

Şampuan markasının reklam yüzü olmasını sağlayan ve tarzının önemli simgelerinden biri olan saçları dökülmeye başlayan Burak Özçivit, Nişantaş’ında bir saç uzmanına göründü.

Yakın çevresinden alınan bilgiye göre, arkadaş tavsiye ile gittiği saç uzman’ında, saçlarının dökülmeye başladığını ve bunu durdurmak için gerekli tedaviye başlamak istediğini belirtti.

Şok eden iddia ise, bu diyalogdan sonra gelişti. Saç uzmanı, Burak Özçivit’e, bu uygulamanın hormonlara küçük de olsa etki ettiğini söyledi.

Uzman’ın, “Yoğun bir program uygulayarak saçlarının dökülmesini tamamen durdurabiliriz fakat hormonlarınızla ilgili bir sıkıntı olabilir, baba olma ihtimaliniz malesef küçük bir ihtimal bile olsa düşebilir” demesine rağmen Özçivit’in hiç sorun değil, yeter ki saçlarım dökülmesin dediği söylendi.

SAÇLARIMI KURTARIN YETER

“Önemli değil yeter ki saçlarımı kurtarın, benim önceliğim saçlarım” şeklinde yanıtı verdiği öğrenilen Burak Özçivit’in, Haziran ay’ında evlenecek olması nedeni ile böyle bir karar vermesi duyanları şaşırttı.

(Güneş)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı