Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’e yoğun ilgi

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'e yoğun ilgi

Magazin

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’e yoğun ilgi

Kara Sevda ve Ölene Kadar dizilerinde rol alan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, geçtiğimiz gün Bebek’te bir mekanda hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştılar.

Almanya’da aile arasında bir tören ile nişanlanan ünlü çift, yoğun çalışmadan ötürü bir araya gelememekten yakındıkları için, düğün tarihini de belirleyemediğini belirttiler.

Ortadoğu’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan oyuncular, Bebek’te de Arap hayranlarının büyük ilgisi ile karşılaştılar.

Koton reklamları için kamera karşısına geçen Evcen, Bebek’te nişanlısı ile yemek yedikten sonra, mekan çıkışında hayranları ile fotoğraf çekilirken, muhabirler ile de kısa bir sohbet gerçekleştirdiler.

Bu sezon final yapacak olan Kara Sevda’dan sonra, yeni bir dizi projesinde yer alacak olan Özçivit, yeni dizisinin hazırlıklarının sürdüğünü açıkladı.

Yaz’a evlenmeyi planlayan ünlü çiftten Özçivit, nikah tarihi ile ilgili sorulara ise, “Setlerden fırsatını bulup Fahriye’yle karşılaşabilirsek düğün tarihini netleştireceğiz” dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı