Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen evlilik yolunda ilk adımı attı!

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen evlilik yolunda ilk adımı attı!

Magazin

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen evlilik yolunda ilk adımı attı!

Kara Sevda’nın yakışıklı oyuncusu Burak Özçivit, doğum gününde diz çökerek evlenme teklif ettiği Fahriye Evcen’i, Almanya’da yaşayan ailesinden istedi!

Star Tv’de yayınlanan Kara Sevda’nın başrolü Burak Özçivit ve Atv’de yayınlanan Ölene Kadar’ın güzel oyuncusu Fahriye Evcen, Almanya’da ailelerin yer aldığı bir merasim ile nişanlandılar.

Fahriye Evcen’in doğum gününde, diz çökerek uzun süredir birlikte olduğu sevgilisine evlenme teklifi eden Burak Özçivit, Almanya’ya gitti.

Dizi setlerinin yoğunluğundan, ‘özel izin’ alarak Almanya’nın Solingen şehrine gittiler. Burak Özçivit, ailesinden istediği Fahriye Evcen ile nişanlandı.

Yaz için düğün hazırlığı içerisinde bulunduğu bilinen çiftin, dün akşam gerçekleşen isteme merasiminde, nişan yüzüklerini takıldı.

Düğünleri için pek çok yerden sponsorluk teklifleri alan ikilinin, Haziran ayının sonlarına doğru görkemli bir düğün ile Dünya evine girmesi bekleniyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı