Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Burak Özçivit hayranları ile buluştu

Magazin

Burak Özçivit hayranları ile buluştu

Burak Özçivit yeni dönemde dizi setlerinden uzakta daha rahat hareket ettiğini açıkladı.

Burak Özçivit son dönemde dizi çekimlerinden uzak kalmasının etkisi ile birlikte sinema filmlerine daha fazla zaman ayırabildiğini ve son zamanlarda sinema filmlerinde daha fazla aktif rol aldığını açıkladı. Açıklamalarında kendisi ile tanışacak olan 100 kişi ile birlikte bir araya gelen ünlü oyuncu, basın ekiplerine yaptığı açıklama ile birlikte de magazin dünyasının ilgisini çekti.

100 hayranı ile buluşan ve uzun bir süre sohbet eden Burak Özçivit, bununla beraber bu yıl dizi olmadığını ve kendisinin daha rahat olduğunu ifade ederek, dizi çekimlerinin çok zorlu olduğundan yakındı.

Setten Geldiğini Açıkladı

Hayranları ile buluşmaya ikinci filminin setinden geldiğini açıklayan Özçivit, filmlerinin vizyona giriş tarihi ve diğer detayları hakkında herhangi bir bilgi vermezken, hayranlarının sorularını yanıtlamayı ve hayranları ile birlikte selfie çekilmeyi de ihmal etmedi. Hayranlarının büyük ve yoğun ilgi gösterdiği oyuncu, yeni dönemin en fazla sevilen ve en fazla gözde olan erkek oyuncuları arasında ilk 3 sıralamasında yer alan oyuncudan birisi olduğu biliniyor. Dizi setlerine veda edip film setlerine başlayan Özçivit’in yeni dönemde nasıl hareket edeceği de merak konusu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı