Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bulutsuzluk Özlemi’nden Downcafe’ye ziyaret

bulutsuzluk özlemi downcafe ziyareti

Magazin

Bulutsuzluk Özlemi’nden Downcafe’ye ziyaret

Ünlü müzik grubu Bulutsuzluk Özleminin sanatçıları Mezitli’de bulunan Kadın Üretici Pazarı ve Downcafe’ye ziyaret gerçekleştirdi.

Konser için Mersin’e gelen grup üyeleri, önce Kadın Üretici Pazarı’nı ziyaret ederek üretici kadınlarla sohbet etti. Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan’ın da yer aldığı ziyarette, Anadolu’yu ziyaretlerinde sık sık böylesi yöresel ortamlarda bulunmaya çalıştıklarını ifade eden grup üyeleri, alışveriş yapma imkanı da buldular.

Ardından DownCafe’ye giderek yemek yiyen grup üyeleri, down sendorumlu çocuklarla tanışarak sohbet ettiler. Çocukların servis yaptığı DownCafe’de yemek yiyen grup, sunulan yöresel yemekleri çok beğendiklerini ifade ettiler.

bulutsuzluk özlemi kadın üretici pazarı ziyareti

Bulutsuzluk Özlemi Grubu üyesi Nejat Yavaşoğulları, Mezitli’de yaşadıkları ortamdan çok etkilendiklerini belirterek, “Mezitli’nin aydınlık yüzünü burada gördük. Önce Kadın Üretici Pazarı’nı ziyaret ettik. Burada kadınlarımız bize birçok ikramda bulundular. Hiç aklımda yokken onların sıcakkanlılığı ile alışveriş yaptım. Ardından DownCafe’ye gelerek yemek yedik. Burada arkadaşlarımızın sıcakkanlılığı bizi bir kez daha etkiledi. Mezitli Belediye Başkanını böyle projeler yaptığı ve bizi buraya davet ederek bu ortamı yaşamamızı sağladığı için teşekkür ederim” dedi.

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, her yaştan insana hitap eden çevreci toplumcu şarkıları ile tanınan Bulutsuzluk Özlemi’ni Mezitli’de ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade ederek, “Mezitli’de ürettiğimiz kültürel ve sosyal değerlerimizin tüm dünyaca tanınmasını istiyoruz. Bu nedenle artık kamuoyu tarafından büyük takdirle karşılanan gerek Kadın Üretici Pazarımızda gerekse DownCafe’de misafirlerimizi ağırlayarak buraların tanıtımına katkıda bulunmak istiyoruz. Çünkü bu yerler sayesinde büyük sosyal yaraların kapatılmasına küçükte olsa katkı sunmayı hedefliyoruz” diye konuştu.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı