Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bülent Ersoy’u, Kapalıçarşı’yı açtırdı

Bülent Ersoy'u, kapalıçarşı'yı açtırdı

Magazin

Bülent Ersoy’u, Kapalıçarşı’yı açtırdı

Ünlü şarkıcı Bülent Ersoy, alışveriş yapmak için akşam saatlerinde Kapalıçarşı’yı özel olarak açtırdı. Kapalıçarşı’nın içerisinde VIP aracı ile gelen sanatçı, evine ipek halı satın aldı.

Evine turkuvaz renk halı almak isteyen, ancak açık olduğu saatlerde ki yoğunluğu nedeni ile o kalabalığın içerisine girmek istemeyen Ersoy için halıcısı özel izin aldı.

Halı mağazası yöneticileri, kapalıçarşı yönetimi ile görüşüp bu alışveriş için özel izin alıp, akşam saatlerinde Bülent Ersoy için çarşının kapılarını açtırdı.

Akşam 20.30 sıralarında VIP aracı ile çarşıya gelen Bülent Ersoy’a, bu esnalarda polis memurları da eşlik etti.

2 saate yakın mağazada halıları inceleyen ünlü sanatçı, daha sonra istediği gibi bir turkuvaz halı satın aldı.

Bülent Ersoy, Kapalıçarşı’da mesai saatleri dışında özel olarak gelişen bu durum için, herhangi bir sorun yaşanmaması için eşlik eden polis memurları ile de fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

bülent ersoy kapalı çarşı polislerle fotoğraf


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı