Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bülent Ersoy varlığını nereye bağışlayacağını açıkladı

Magazin

Bülent Ersoy varlığını nereye bağışlayacağını açıkladı

Bülent Ersoy telefonla canlı olarak bağlandığı programda mal varlığı ile ilgili açıklama yaptı.

Türk sanat müziğinin ve Türkiye’nin divası olarak tanınan Bülent Ersoy, 65 yaşını geçmesinin hemen ardından bugün ”TV8” ekranlarında yayınlanan ”Gel Konuşalım” programına telefonla bağlandı. Uzun süre hatta kalan usta sanatçı mal varlığı ile ilgili de önemli açıklamalarda bulundu.

Bülent Ersoy, önceki gün üzerinde olan kıyafetlerinin değerinin tam 125 bin TL olduğu iddiaları hakkında ”ben hiç para lafı etmeyi seven bir insan değilim, üzerimde güzel duruyor ise giyerim” ifadelerini kullanarak giydiklerinin fiyat ile ölçülemeyecek olduğunu açıkladı. Kendisinin özel gerçek bir deri kürkü bulunduğunu ve bunu bir süre sonra satarak açık arttırma sonrasında eğitim için bağışlayacak olduğunu belirtti.

”İhtişamlı Bir Gece Yaptıracağım”

İhtişamlı bir gece yaptıracak ve açık arttırma ile satış yapacak olduğunu açıklayan Bülent Ersoy, bununla birlikte ölmesi durumunda tüm mal varlığının devlete kalacak olduğunu ve kendisinin bu şekilde karar aldığını açıkladı. Milyonlarca dolarlık nakit servetin yanında gayrimenkuller, araziler, iş araçları ve mücevheratların sahibi olan Bülent Ersoy‘un mal varlığının nakit olarak değerinin milyonlarca liraları aştığı tahmin ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı