Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bu Şehir Arkandan Gelecek’in Rauf Annesi, o filmin kadrosunda!

Bu Şehir Arkandan Gelecek'in Rauf Annesi, o filmin kadrosunda!

Film Haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek’in Rauf Annesi, o filmin kadrosunda!

Çağan Irmak’ın yönetmenliğini üstlendiği, başarılı oyuncu Engin Akyürek’inde başrolünde yer aldığı sinema filminin oyuncu kadrosuna yeni bir isim dahil edildi.

Atv ekranlarında yayınlanan, Kerem Bürsin, Leyla Lydia Tuğutlu ve Gürkan Uygun’un başrollerini paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde Rauf Anne karakterini canlandıran Osman Alkaş, Engin Akyürek’li sinema filminde rol alacak.

Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği filmde, Engin Akyürek ve Hilal Altınbilek ile birlikte usta oyuncu Şerif Sezer’in de yer alacağı sinema filminin isminin Çocuklara Dokunma olması bekleniyor.

TERK EDİLMİŞ BİR KÖYDE ÇEKİLECEK

İznik’in terk edilmiş bir köyünde çekilecek olan film, gerilim-dram kategorisinde olup, çocuklarla ilgili önemli mesajlar verecek. Osman Alkaş’ın filmde, köyde çocuk oyuncuyu bağlayan adam rolü ile izleyici karşısına çıkacak.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı