Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bu Şehir Arkandan Gelecek 5.Bölüm Fragmanı Ali tuzağa düştü

Bu Şehir Arkandan Gelecek 5.Bölüm Fragmanı Atv 1 Şubat Çarşamba

Dizi Haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek 5.Bölüm Fragmanı Ali tuzağa düştü

Bu Şehir Arkandan Gelecek son bölümünde Şahin’in Ali’yi Mirkelamoğlu ailesinden uzak tutma çabaları işe yaramıyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek 5.Bölüm Fragmanı Atv dizisinin yeni bölümü için heyecanlandırdı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek de oyun’a oyunla karşılık veriliyor. Bu Şehir Arkandan Gelecek 4.Bölüm ile ekranlara geldi. Ali, sınır dışı edilmemek için Aslı ile nikah masasına oturdu.

Ali’nin aklı, ameliyat olacak olması nedeni ile Rauf’ta iken, Derin ise her şeyden habersiz hastaneye geldiğinde öğrendikleri karşısında şaşkınlık içinde kalır.

Derin, Aslı’ya bu yardımı için minnettardır ancak Şahin’in tavrı da onu şaşırtan başka bir unsur olmuştur.

Ali, kafasını dinlemek için limana gittiğinde orada beklenmedik bir durumla karşılaşır. Aslı ise, babasına, ihaneti yüzünden ders vermekte kararlıdır.

Tekin ve Yiğit’te, Ali’den kurtulduklarını düşündüğü için, onu karşılarında görünce ortalık yine karıştı. Şahin’de, Ali’yi Mirkelamoğlu ailesinden uzak tutmayı başaramaz, Ali’de Şahin’e bu durum nedeni ile gösterdiği tepkiden ötürü vicdan azabı çekince hatasını telafi etmek ister ama Tekin’in pususuna düşer.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 5.Bölüm Fragmanı izle

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı