Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bu Şehir Arkandan Gelecek 29 Nisan’da yayınlanmayacak, peki neden?

Bu Şehir Arkandan Gelecek 29 Nisan'da yayınlanmayacak, peki neden?

Dizi Haberleri

Bu Şehir Arkandan Gelecek 29 Nisan’da yayınlanmayacak, peki neden?

Atv ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanan, Gürkan Uygun, Kerem Bürsin ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun başrollerini paylaştığı Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi, bu hafta yayınlanmayacak.

Bu hafta 13.bölümü ile ekranlara gelmesi beklenen yeni bölüm izleyiciler ile buluşamayacak. Dizinin hayranlarını üzen bu haberin nedeni ise bir Atv klasiği haline gelen sebepten başkası değil.

Ziraat Kupası maçları nedeni ile son yıllarda Çarşamba ve Perşembe günleri yayınlanan diziler pek çok zaman kesintiye uğramak zorunda kaldı.

Bu sene de devam eden klasik nedeni ile Çarşamba günleri yayınlanan Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisi bu hafta yayınlanmayacak.

Dizi, Fenerbahçe-Kayserispor arasında oynanacak olan Ziraat Türkiye kupası maçı nedeni ile bir hafta ara ile ekranlara gelecek.

Bu Şehir Arkandan Gelecek 13.Bölümü 5 Nisan Çarşamba akşamı Atv ekranlarında olacak.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı