Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bu Sayılmaz da final kararı aldı, o da bitiyor

Dizi Haberleri

Bu Sayılmaz da final kararı aldı, o da bitiyor

Güçlü kadrosu ile Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlayan ve 3 bölüm ile ekranlara gelen sitcom tarzı komedi dizisinden beklenen haber geldi. Bu Sayılmaz’ın final yapmasına karar verildi.

Bu Sayılmaz da final kararı aldı, o da bitiyor

Fox Tv’de yayınlanan, Binnur Kaya, Settar Tanrıöğen, Mustafa Üstündağ, Nergis Öztürk, Derya Şensoy, Burak Satıbol, Sadi Celil Cengiz ve Bülent Çolak gibi isimlerin yer yer aldığı Bu Sayılmaz, yayınlanacak son bölüm ile final yapacak.

Aslında bu karar dizi için sürpriz olmadı, öyle ki geçtiğimiz hafta ekranlara gelen 3. bölümü 22.30’a alınarak, final yapacağı sinyalini vermişti.

Dizi reytinglerde oldukça başarısız bir grafik çizdi. Öyle ki 20.00 da yayınlandığı ilk 2 bölümü ile ilk 5 e bile giremeyen dizi, 3. bölümünde 22.30’a alınmış, 20.00’a da Şevkat Yerimdar’ın tekrarı konmuştu. Ve Şevkat Yerimdar tekrar bölümü ile total grubunda 3. olma başarısı gösterebildi.

Fox bu kararını yapım ekibine bildirirken, yapımcılarda oyuncuları bu durumdan haberdar ederek, dizinin 4. bölümü ile final yapacağını iletti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı