Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Boran Kuzu: Çekimlerden kalan zamanımı iyi değerlendiriyorum

Boran Kuzu: Çekimlerden kalan zamanımı iyi değerlendiriyorum

Magazin

Boran Kuzu: Çekimlerden kalan zamanımı iyi değerlendiriyorum

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’de canlandırdığı Yunan subayı Leon karakteri ile oyunculuk kariyerinde sıçrama yapan Boran Kuzu, fırsat buldukça eğlenmeyi ihmal etmiyor.

Oldukça yoğun geçen set temposunda, kendilerine fazla vakit ayıramayan oyuncular, boş anlarını en iyi şekilde değerlendirirken, Boran Kuzu’da, bu boş anlarını değerlendirmeyi ihmal etmiyor.

“Çekimlerden kalan zamanımı iyi değerlendiriyorum” şeklinde konuşan Boran Kuzu, geçtiğimiz akşam Karaköy’den bir mekan çıkışında objektiflere takıldı.

Basın mensupları ile kısa süreli sohbet eden başarılı oyuncu, “Çekimlerden kalan zamanımı iyi değerlendiriyorum, yemek yemeğe ve eğlenmeye pek vakit bulamasam bile kısa kaçamaklar yapıyorum.” şeklinde konuştu.

Dizi de başrol olarak yer alan usta oyuncu Halit Ergenç’in kendisine yardımcı olduğunu da ifade eden Kuzu, “ondan çok şeyler öğreniyorum” dedi.

Son olarak da, “Bu benim üçüncü dizim ve başarılı olmak için elimden geleni sergiliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı