Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bodrum Masalı’nın süresi kısaldı!

Dizi Haberleri

Bodrum Masalı’nın süresi kısaldı!

Kanal D ekranlarında Pazar günü yayınlanan ve büyük beğeni ile izlenen, kadrosunda Timuçin Esen ve Şevval Sam gibi ünlü isimleri bulunduran Bodrum Masalı’nın süresi kısaltıldı.

Bodrum Masalı'nın süresi kısaldı!

Bilindiği üzere Türkiye’de dizi süreleri sıkça eleştirilere maruz kalıyor. Bir tek Türkiye’de diziler bu kadar uzun, yurt dışında 40 dakika ile 1 saat arasında sürüyor eleştirileri yapılıyordu.

Bu akıma ayak uydurma yolunda, dijital platformlarda yayınlanan Masum ve yakında başlayacak Fi dizisi de 1 saatlik bölümler ile izleyicileri ile buluşacaktı.

Primetime’da yayınlanan Bodrum Masalı için de böyle bir değişikliğe gidilmesi uygun görüldü. Bodrum Masalı’nın 2 Nisan itibari ile 60 dakikalık bölüm ile izleyicileri ile buluşacağı öğrenildi.

2 Nisan itibari ile Bodrum Masalı’nın hemen ardından da Hayat Şarkısı dizisi 21.00’da izleyicileri ile buluşacak.

Bu değişiklik sonrası dizinin hayranlarının bitecek mi endişlerini de gidermek amacı ile yapımcıdan da bir açıklama geldi.

Yapımcı, “Dizinin süresiyle ilgili kanal tarafından alınan bu kararın Bodrum Masalı’nın reyting sıralamasıyla ilgisi olmadığını; dizimizin kaldığı yerden yoluna devam edeceğini belirtiriz.” diyerek dizinin fanlarına rahat bir nefes aldırdı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı