Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bodrum Masalı’nın Maya’sı belli oldu!

Bodrum Masalı'nın Maya'sı belli oldu!

Özel Haber

Bodrum Masalı’nın Maya’sı belli oldu!

Kanal D’nin sevilen dizisi Bodrum Masalı kadrosunu genişletmeye devam ediyor! Oyuncu kadrosuna haftalardır adı geçen ama kim olduğu bulunamayan Maya karakteri ile Aslıhan Gürbüz de dahil oldu.

Bir kaç bölüm konuk oyuncu olarak Nejat İşler’i dizi kadrosuna dahil etmesi ile izlenme oranlarını arttıran Bodrum Masalı, oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Senaryo gereği haftalardır aranan dizinin Aslı’sının annesi olan ancak kim olduğu bilinmeyen ve yeri bulunamayan Aslı’nın annesi Maya artık gün yüzüne çıkıyor.

Timuçin Esen ve Şevval Sam’ın başrollerini paylaştığı, Kanal D ekranlarında Pazar günleri yayınlanan Bodrum Masalı dizisinin oyuncu kadrosunda Aslıhan Gürbüz, Aslı’nın annesi Maya’yı canlandıracak.

Bir Bulut Olsam dizisi sonrasında Yahşi Cazibe dizisinde canlandırdığı Azeri Cazibe karakteri ile büyük beğeni toplayan, daha sonrasında Zeytin Tepesi ve Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi dizilerde rol alan Gürbüz, sinemada da son olarak ‘Kor’ adlı film ile izleyici karşısına geçmişti.

Bodrum Masalı yeni bölümü ile 5 Mart Pazar günü Kanal D ekranlarında olacak.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı