Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bob Dylan, Nobel ödülünü teslim aldı

Bob Dylan, Nobel ödülünü teslim aldı

Kültür Sanat

Bob Dylan, Nobel ödülünü teslim aldı

ABD’li şarkıcı, besteci ve söz yazarı Bob Dylan, tartışmaların gölgesinde, katılmadığı tören’den aylar sonra Nobel ödülünü teslim aldı.

Nobel Edebiyat Ödülü’ne layık görülmesi bir çok tartışmanın fitilini ateşlemişken, aylardır bu konuda ki tartışmalarda süregelmekteydi.

Aradan geçen aylar sonrasında, Dylan, nobel diplomasını ve ödül madalyasını teslim aldı.

Avrupa konser turundaü Stockholm’de dün konser veren, bugünde konseri olan Bob Dylan, İsveç’in başkenti Stockholm’de ödülünü teslim aldı.

Nobel Ödül Komitesi yetkilileri ile adı açıklanmayan yer ve zamanda bir araya gelerek Nobel diploması ve madalyasını teslim aldı.

Ayrıca 8 milyon kronluk (3,2 milyon lira) ödülünü alması için önkoşul olarak sunulan geleneksel dersi ise vermediği ifade edildi. Ayrıca ödül töreninde hiç bir medya kuruluşun yer almaması da dikkatlerden kaçmadı.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı