Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Blutv dizisi Masum, Kanal D ekranlarında yayınlanacak!

Blutv dizisi Masum, Kanal D ekranlarında yayınlanacak!

Dizi Haberleri

Blutv dizisi Masum, Kanal D ekranlarında yayınlanacak!

Doğan Holding bünyesinde yayın hayatına geçirilen, Doğan grubunun üçüncü kuşak ve en geç temsilcisi Aydın Doğan Yalçındağ tarafından kurulan Blutv, ilk internet dizisi Masum’u online olarak yayına sürmüştü.

Dev kadrosu ile Blutv üzerinden ilk reklamsız dizi olma özelliğini de taşıyan Masum, yine Doğan Holding bünyesinde bulunan Kanal D ekranlarında gösterime girecek.

Her bir bölümü 60 dakikadan oluşan 8 bölümlük dizi 17 Ağustos Perşembe günü Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

Altın Portakal ödüllü Seren Yüce’nin yönetmenliğini üstlendiği proje, Berkun Oya’nın “Bayrak” adlı oyunundan uyarlandı.

Masum’un oyuncu kadrosunda, Haluk Bilginer, Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin, Tülin Özen ve Bartu Küçükçağlayan gibi isimler yer alıyor.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı