Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Birol Güven’den bir açıklama daha

Birol Güven'den bir açıklama daha

Dizi Haberleri

Birol Güven’den bir açıklama daha

Kanal D’de 3. kez yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye başlayan Çocuklar Duymasın’da arka planda görünen FETÖ’nün yurtdışında açtığı okulları tanıtan kitabın yankıları sürüyor.

Geçtiğimiz hafta ekranlara gelen Çocuklar Duymasın’ın yeni bölümünde görünen “Barış Köprüleri” kitabı, büyük tepkiye neden olmuş, kanal’a da ceza verilmesine neden olmuştu.

Kanal D’e 562 bin ceza kesilmesine neden olan sahne ile ilgili dizinin yapımcısı Birol Güven’de açıklama yapıp özür dilemiş, farkında olmadıklarını belirtmişti.

Üstüne bir de savcılık soruşturma başlatınca, Birol Güven bir açıklama daha yapma gereği duydu. İşte Güven’in son açıklaması:

“Biz bütün bunları haketmiyoruz. Bana ve ekip arkadaşlarıma istediğinizi söyleyin, aptal deyin, salak deyin, cahil deyin ama FETÖ’cü demeyin. Çocuklar Duymasın siz 15 yıldır nasıl biliyorsanız hala öyle. Dizimizi beğenmeyin, aşağılayın, eleştirin, seyretmeyin ama bizim vatanseverliğimizden şüphe etmeyin.”


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı