Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Birkan Key’in yeni sevgilisi Hanife’ye benzerliği ile şoka uğrattı

Magazin

Birkan Key’in yeni sevgilisi Hanife’ye benzerliği ile şoka uğrattı

Birkan Key

Evlendirme programlarının kadrolu damat adaylarından birisi olan ancak son dönemde hakkında ortaya çıkan fuhuş ve benzeri iddialar dolayısı ile gündemden düşen Birkan Key, yeni sevgilisi ile fotoğrafını paylaştı. Sosyal medyada oldukça fazla aktif rol almasına rağmen evlendirme programlarının kapanması ile zaten hali hazırda reytingleri düşen gelin ve damat adaylarının, yeni dönemde sosyal medya üzerinden kazanç sağladıkları, ancak Birkan Key‘in kendisine zengin görünümü vermeye çalıştığı gündemdeydi.

Paylaştığı bir fotoğraf ile Instagram kullanıcılarını heyecanlandıran Damat adayı, sevgilisi ile paylaştığı fotoğrafın altına durum notu olarak ”Çiçeğim” yazmayı da ihmal etmedi.

 

Ekranda ”Parasız” İmajı Göstermişti!

Zuhal Topal’la programında gelin adayı Naz ile birlikte evlenmeye yakın aşamaya kadar ilerleyen Birkan Key, kendisinin annesi ile oturacak olduğunu ve Naz’ın her istediğini alacak parası olmadığını ifade etmişti. Zuhal Topal’la programının kapanmasının ardından Instagram’da kendisine ”zengin” imajı vermeye çalışan damat adayının şu sıralar ne iş yaptığı, taksi plakalarının hala elinde olup olmadığı konuları sıklıkla sorulan sorular arasında yer alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı