Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Birce Akalay’dan Çanakkale Türküsü

Birce Akalay'dan Çanakkale Türküsü

Magazin

Birce Akalay’dan Çanakkale Türküsü

Star Tv ekranlarında yayınlanan Hayat Bazen Tatlıdır’ın güzel oyuncusu Birce Akalay, Çanakkale’ye giderek ‘Çanakkale Şehitliğini’ ziyaret etti.

Çanakkale şehitliği ziyareti esnasında, yürüyerek şanlı bayrağımızın yer aldığı mezar taşlarını da çeken Birce Akalay, o esnalarda da Çanakkale Türküsünü seslendirdi.

TV 8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının Yılbaşı özel programına da konuk olarak, You Know I’m No Good şarkısını seslendirirken, oyunculuk kadar, şarkı söylemede de yetenekli olduğunu göstermişti.

Çanakkale Şehitliğini ziyareti esnada, videoyu çekerken ‘Çanakkale Türküsünü’de seslendiren Akalay, dinleyenlerin tüylerini ürpertti.

Şehitlerimiz için şarkıyı seslendirdiğini ‘Kınalı Kuzulara’ notu ile de belirten Akalay, büyük beğeni topladı.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı pek çok yorum yapılırken, Akalay’ın takipçileri ‘tüylerim diken diken oldu’, ‘ağlattın be’, ‘yüreğine sağlık’ gibi yorumlarla da gönülleri fethetti.

Loading the player...

İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı