Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Birce Akalay ve Murat Ünalmış tekrar aynı dizide!

Birce Akalay ve Murat Ünalmış tekrar aynı dizide!

Dizi Haberleri

Birce Akalay ve Murat Ünalmış tekrar aynı dizide!

4 yıl önce final yapan, bir dönemde Fox ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yer Gök Aşk’ın iki oyuncusu Birce Akalay ve Murat Ünalmış aynı projede buluşmaya hazırlanıyorlar.

Yer Gök Aşk dizisinde iki çifti canlandıran oyuncuların, senaryo gereği olan aşk’ı gerçeğe dönüşmüş ve çift evlenerek Dünya evine girmişti.

Ancak evlilikleri kısa süren çift, 1 yıl içerisinde evliliği yürütemeyerek boşanma kararı almışlardı. Birce Akalay’da daha sonra bir başka dizisinde başrolü paylaştığı Sarp Levendoğlu ile evlenmişti.

Sarp Levendoğlu ile olan evliliği de geçtiğimiz aylarda biten güzel oyuncu’nun şu sıralar rol aldığı Hayat Bazen Tatlıdır’da final yapmaya hazırlanıyor.

Star Tv’de yayınlanan dizisinin bitmesi ardından, yeni bir projeye başlayacak olan Akalay, Murat Ünalmış ve Vildan Atasever ile kamera karşısına geçecek.

Çekimleri Antakya’da başlayacak olan dizinin diğer detayları ise henüz gizemini koruyor.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı