Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bir o eksikti! Hanife Gürdal’da oyuncu oldu

Bir o eksikti! Hanife Gürdal'da oyuncu oldu

Dizi Haberleri

Bir o eksikti! Hanife Gürdal’da oyuncu oldu

Evlendirme programlarından devşirilen oyuncularının yer aldığı dizilerin, hali hazırında pek çok kişi tarafından eleştirildiği şu günlerde, TV 8’de yayınlanan Aşk-ı Roman’a bir cast ürünü daha dahil oldu.

Müzmin gelin adayı olarak namsalan, yıllardır ekranlarda olduğu halde aradığı kısmeti bir türlü bulamayan(!) Hanife Gürdal’da oyunculuğa adım attı. Oyunculuk anlamında sınıfta kalan Aşk-ı Roman dizisinde boy gösterecek.

Evleneceksen Gel yarışmasının sözde gelin ve damat adaylarının bir araya getirildiği Aşk-ı Roman’a bir başka kanaldaki izdivaç programında aradığı eşi bir türlü bulamayan Hanife Gürdal’da katıldı.

TV 8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Aşk-ı Roman’da, Hanife Gürdal’ın elinde bir bavul ile sahil kenarına yürüdüğü görünen özel bir tanıtım videosu hazırlandı.

Sosyal medya hesaplarında yaptığı reklamlar ile hatrı sayılır bir para kazanan Hanife Gürdal’ın oyunculuğunun nasıl olacağı ise şimdiden merak konusu oldu.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı