Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bıçak Sırtı’nın devam filminin setinde kaza yaşandı

bıçak sırtı film setinde kaza

Film Haberleri

Bıçak Sırtı’nın devam filminin setinde kaza yaşandı

Yapım başka bir yere taşındığından ötürü bir inşaat işçisi setin kurulumunu gerçekleştiriyordu.

Yerel Stüdyo Origo, 28 yaşındaki Macar inşaat işçisinin 25 Ağustos tarihinde Budapeşte’de henüz adı konmamış Bıçak Sırtı’nın devam filminde hayatını kaybettiğini duyurdu. Origo Stüdyoları tarafından Hollywood Reporter’a gönderilen bir bildiride şunlar yazıyordu, “Set inşa edilirken aniden çöktüğü sırada işçi platformun altında kaldı. Kazanın nedeni henüz bilinmemektedir.”

Macar haber sitesi Index henüz adı açıklanmayan inşaat işçisinin hayatını, hali hazırda sarılmış setlerin sökümü sırasında kaybettiğini stüdyo sözcüsünden alıntı yaparak yayınladı. Origo sözcüsü kazanın olası nedenleri hakkında THR’a yorum yapmaktan kaçındı ve sadece araştırmaların devam ettiğini söyledi. Index’in bildirdiğine göre play anında henüz adı konmamış Bıçak Sırtı’nın devam filminin yapımı Korda Stüdyoları’nın tesisinin bulunduğu Etyek adındaki başka bir köyde devam ediyordu.

Devam filmi Warner Bros için Denis Villeneuve tarafından çekiliyor ve oyuncular arasında Ryan Gosling, Harrison Ford, Jared Leto, Mackenzie Davis ve Robin Wright bulunuyor.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı