Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beyazperde’de yeni bir komedi: “Nereden Nereye”

Beyazperde'de yeni bir komedi: "Nereden Nereye"

Film Haberleri

Beyazperde’de yeni bir komedi: “Nereden Nereye”

Şu sıralar Atv ekranlarında yayınlanan Ölene Kadar dizisinin başrollerinden Sarp Levendoğlu yanı sıra, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi ve Hakan Bilgin’in başrollerini paylaştığı yeni bir komedi filmi geliyor.

İstanbul ve Bodrum’da çekimleri tamamlanan, İnsignia Yapım’ın yapımcılığını, Volkan Dönmez’in yönetmenliğini, Selim Çirput’un da senaryosunu yazdığı Nereden Nereye, 90 dakikalık bir yapım ile güldürmeye geliyor.

Nereden Nereye Film Konusu

Ejder Kalender (İnan Ulaş Torun), 25 yaşlarında en büyük ideali oyuncu olmak olan bir gençtir. Bodrum’da bir kablolu TV bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır.

Bir gün gazetede ülkenin en popüler yapımcılarından Barış Savaş’ın (Yosi Mizrahi), ünlü oyuncu Metin Leylek (Sarp Levendoğlu) ile birlikte Bodrum’daki yazlıklarına geleceği haberini okur.

Hemen bir plan yapıp, hayatlarına dahil olur. Fakat aksiliklerle dolu bir gece geçirilir. Peki o sancılı gece sonunda, Ejder istediğini alabilecek midir? İşte orası biraz muammadır.


Muğla Marmaris'te yaşıyorum. Uzun yıllardır profesyonel olarak web yöneticiliği ve çeşitli platformların editörlüklerini üstlendim. Dürüst, ilkeli ve etik habercilik en önemli kriterim olup, sizlere içerik kapsamımız dahilinde en güncel haberleri sunmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı