Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beyaz Tv’de ki skandal’a tepkiler çığ gibi büyüyor!

Televizyon

Beyaz Tv’de ki skandal’a tepkiler çığ gibi büyüyor!

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in konuk olduğu, Dinamit adlı programda yapılan haber ile bir skandal üretilirken, bu haberde kullanılan başlığa tepkiler çığ gibi büyüyor.

Beyaz Tv'de ki skandal'a tepkiler çığ gibi büyüyor!

Melih Gökçek’in konuk olduğu Dinamit programında, 15 Temmuz darbe girişimi ve olan bitenler masaya yatırılırken, kullanılan ‘KJ’ büyük tepki topladı, sosyal medyadan eleştiriler yağdı.

Darbe girişimi esnasında şehit düşen 52 özel harekatçı için ‘Kömür oldu’ KJ’si kullanılınca, gündem bir anda değişti ve sosyal medyada Beyaz Tv kapansın tepkileri yükselmeye başladı.

Bu skandal ile birlikte kanal’dan özür açıklaması gelse de tepkiler devam ediyor ve bu kabahat’in özür ile kapatılamayacağı yorumları yapılıyor.

Programın sunuculuğunu yapan Latif Şimşek, Şimşek, bu KJ’nin atılmasının nedeni ve soruşturulmasını bizzat takip edeceğini belirtirken, Melih Gökçek’de şu açıklamada bulundu:

“Ben atılan bombanın verdiği hasarın büyüklüğünü belirtmek için ‘oradaki her şey bombanın tesiri ile yandı ve kömür oldu’ dedim. Şehit ailelerinden özür diliyoruz. Bu KJ’nin verilmesi büyük bir hata. Bunun hesabını soracağız.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı