Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beyaz Show’da kılıktan kılığa girecek

Beyaz Show'da kılıktan kılığa girecek

Televizyon

Beyaz Show’da kılıktan kılığa girecek

Yeni sezonda bant yayını iptal ederek, tekrar canlı olarak ekranlara gelecek olan, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show programı, yeni sezonunda çok canlı olacağa benziyor.

Türkiye’nin en sempatik şovmeni Beyazıt Öztürk, Kanal D’de sunduğu Beyaz Show ile ekranlara geri dönmek için gün sayarken, yeni sezonda, yeni sürprizler ile izleyici karşısında olacağının müjdesini verdi.

Dekorundan, tiplemelerine kadar yep yeni bir Beyaz Show’u izleyici ve seyircileri ile buluşturmak için sabırsızlanan Beyazıt Öztürk, sosyal medya hesabından yayınladığı mesaj ile tipleme sürprizlerini tanıttı.

Kendisinin 3 farklı tiplemeye büründüğü resimleri paylaşan Beyazıt Öztürk, fotoğraflar içinde ‘Çok yakında yeni tiplemelerle.’ notunu düştü.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı