Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor? İşte tarihi!

Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor? İşte tarihi!

Televizyon

Beyaz Show Ne Zaman Başlıyor? İşte tarihi!

Beyazıt Öztürk’ün yıllardır Kanal D ekranlarında sunduğu, canlı yayında yaşanan ve yargıya taşınan konuğun telefonda ki söylemleri sonrasında, bant yayınına geçen ve bu sene tekrar canlı yayına dönecek olan Beyaz Show için geri sayım başladı.

Yaz sezonunun girmesiyle birlikte Bodrum senin Çeşme benim gezerek, teknesi ile tatil yapan ünlü şovmen’in efsaneleşen programı 21. sezonu ile bir kez daha Kanal D ekranlarında devam edecek.

Ağustos ayında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ‘Yakında’ başlayacağı müjdesini vererek, takipçilerini heyecanlandıran Beyazıt Öztürk, eğer ani bir değişiklik olmazsa 13 Ekim’de ekranlarda olacak.

Başarılı talk şov sunucusunun 21. sezon açılış programını da Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli, Serkan Keskin gibi isimlerin yer aldığı Peyami Safa’nın aynı adlı romanından uyarlanan Cingöz Recai film ekibini ağırlamayı planladığı öğrenildi.

Tekrar canlı yayınlanmaya başlayacak olan Beyaz Show’da, Öztürk’ün Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer ve Meryem Uzerli’yi konuk edecek.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı