Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Betül Demir yeni albümünü yatta tanıttı

Kültür Sanat

Betül Demir yeni albümünü yatta tanıttı

Güzel şarkıcı Betül Demir, yeni albümü “Esas Duruş”u lüks bir yat ile çıktığı Boğaz turunda gerçekleştirdi.

Betül Demir yeni albümünü yatta tanıttı

Yatta şarkılarını söyleyerek basın mensuplarına poz veren şarkıcı, “Albümün tanıtımını burada teknede yapıyoruz iki senedir maalesef tatil yapamıyordum, denizi gezmeyi seviyorum. Kendimle ilgili keşiflerim ve şarkı sözlerimi hep seyahatlerimde yazıyorum” dedi.

Şarkı sözlerini kendi yaşanmışlıklarından yazdığını da söyleyen Demir, “Çok aşka ağlamam güçlüyüm, orada kurban psikolojisine girmenin bir manası yok karşı taraftan ne görüyorsak aslında bunu biz müsaade ediyoruz. Hayatı olduğu gibi kabul ediyorum” sözlerini kullandı. Hayalinin Harbiye Açıkhava’da konser vermek olduğunu da sözlerine ekleyen Betül Demir, “Bu sene olamadım ama artık yeter orada ben de olmalıyım. Kim hayal etmez istemez, Tarkan ve Sıla muhteşem konserler verdiler” dedi.

Yeni bir aşka yelken açtığını ve kalbinin dolu olduğunu da söylemeden geçmeyen Demir, evlilik hayali olmadığını itiraf edip şöyle devam etti: “Yalnız değilim bu aralar çok yeni daha. Tanıma aşamasını geçtik, kılı kırk yardırdım çocuğa. Korku değil benim hiç öyle evlilik hayalim olmadı arkadaşlarım gibi. Evlenmem de evlenirim de demiyorum bu alın yazısı bir kader”

(Milliyet)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı