Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bestemsu Özdemir ile Can Yaman’ın birlikteliği sona erdi!

Magazin

Bestemsu Özdemir ile Can Yaman’ın birlikteliği sona erdi!

Bestemsu Özdemir ile Can Yaman ayrıldı.

Bestemsu Özdemir ile Can Yaman arasında yaşanan aşkın sonuna gelindiği doğrulandı. Dizilerin sevilen yakışıklı oyuncusu olan Can Yaman, son dönemde kızların bir numaralı sevgilisi olarak ekranların karşısında boy gösterirken, bir yandan da yaşanan üzücü ayrılık durumunun şokunu atlatmaya çalışıyor. Can Yaman hakkında katıldığı galada muhabirlerin sorusu üzerine bir basın açıklaması yapan Bestemsu Özdemir, kendisinin Can Yaman ile yollarını ayırdığını ve bundan sonra kendisi ile Yaman arasında herhangi bir aşk ilişkisinin kalmadığını belirtti.

Adının sürekli Can Yaman ile anılmasını istemeyen Özdemir, bu konuda ”artık Can Bey’i sormuyoruz, bu konuda konuşulacak herhangi bir şey yok” ifadelerine ek olarak kendisinin alnının ak olduğunu açıkladı.

Anlaşamadık

Bestemsu Özdemir, Can Yaman ile herhangi bir şekilde anlaşamadıklarını ve yürütemediklerini ifade ederek bunun sonucunda ilişkilerine son verme kararı aldıklarını belirtti. Yaman bu konu hakkında herhangi bir basın açıklaması yapmasa da sosyal medya hesabından son dönemde sevgilisi ile paylaştığı fotoğrafları silerek ayrıldıklarının mesajını net bir şekilde hayranlarına ve takipçilerine vermişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı