Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bergüzar Korel’den şehit isyanı

Bergüzar Korel'den şehit isyanı

Magazin

Bergüzar Korel’den şehit isyanı

Son günlerde verilen şehitler nedeni ile ülke olarak üzgün ve gergin olunan şu günlerde, son olarak Kilis’ten gelen şehit haberi sonrası Bergüzar Korel bu durum ile ilgili isyan etti.

Kilis’te Jandarma Astsubayı Mehmet Yalçın Nane’den gelen şehit haberi sonrası milletçe üzüntümüz katlanırken, ünlü isimlerde bu nedenle olan üzüntülerini sosyal medyadan belli etmeye devam ediyor.

İnstagram hesabından sadece siyah bir fotoğraf paylaşan Bergüzar Korel, fotoğrafın altına da bir not bıraktı.

İşte Bergüzar Korel’in paylaştığı fotoğraf ile birlikte bıraktığı not:

Her ölen can bir dünya.Artık söyleyecek söz bulamıyorum,içim kan ağlıyor.Şehit astsubayımız Mehmet Yalçın Nane’nin ailesine başsağlığı ve sabır dilerken utanıyorum,tarifsiz bir acı bu.Uzaktan kurduğumuz bu cümleler acılarını hafifletmeyecek biliyorum.Yaralı askerlerimiz Fatih Kurt ve Necef Çakmaktepe’ye acil şifalar diliyorum. Bu acılı günlerimizde lütfen fotoğrafın altını kırıcı ve yıkıcı yorumlarla doldurmayın,bu yorumlar acımızı hafifletmiyor aksine bir kaos ortamı yaratıp bizi birbirimize kırdırıyor.Giden canları geri getirmiyor,o ailelerin gözündeki yaşı dindirmiyor.Hepimizin başı sağolsun.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı