Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bergüzar Korel’den Demet Akalın’a teşekkür telefonu

Bergüzar Korel'den Demet Akalın'a teşekkür telefonu

Magazin

Bergüzar Korel’den Demet Akalın’a teşekkür telefonu

Kanal D’de ekrana gelen Perşembe akşamlarının reyting lideri Vatanım Sensin’in başarılı ve güzel oyuncusu Bergüzar Korel, geçtiğimiz akşam Cihangir’de görüldü.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarını tamamen kapatan güzel oyuncu, arkadaşları yediği yemek sonrasında, mekan çıkışında muhabirlerle de sohbet etti.

Muhabirler Korel’e, sosyal medya kararı ve Vatanım Sensin’de Hilal’in idam sahnesinde ki dram ile ilgili Demet Akalın’ın attığı tweet hakkında sorular yönelttiler.

Akalın’ın, dizi de ki başarılı oyunculuklarına öven tweet’i ile ilgili, “Kendisini arayarak çok mutlu olduğumu söyledim ve teşekkür ettim” dedi.

Sosyal medya hesaplarını kapatması ile ilgili, tekrar açmayı düşünüyor musunuz şeklinde yöneltilen sorulara da “Sosyal medyaya gerek duymuyorum arkadaşlar” yanıtını verdi.

Güzel oyuncu sonrasında araca binerek uzaklaştı.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı