Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bergüzar Korel’den ‘Arap’ hayran açıklaması

Magazin

Bergüzar Korel’den ‘Arap’ hayran açıklaması

Cihangir’de bir kafe işleten ünlü oyuncu Bergüzar Korel, geçtiğimiz günlerde Arap hayranlarının kafesine akın etmesi, saatlerce onu beklemesi ama gelmediği için gittikleri haberlerine açıklama yaptı.

Bergüzar Korel'den 'Arap' hayran açıklaması

Geçtiğimiz günlerde Korel’in Cihangir’de işlettiği kafe Arap hayranlarının akınına uğramıştı. Hayranları saatlerce Korel’i beklemiş ancak gelmeyeceğini anlayınca de geldikleri tur otobüsü ile ayrılmışlardı.

Ünlü oyuncu kafesine gelen bu Arap hayranları sorulunca, durumu kendisinin de haberlerden okuduğunu belirterek şu açıklamada bulundu:

“Bergüzar Korel’e geçtiğimiz günlerde kafesine gelen Arap hayranları soruldu. Ünlü oyuncu haberi gazetelerde okuduğunu belirterek, “Son zamanlarda çok gelmeye başladılar. Önceleri nereden geliyorlar diye anlam veremiyorduk. Öğrendik ki tur şirketleri bu işi ticarete çevirmiş. Hatta bir tanesi geçenlerde kafe çalışanına para bile teklif etmiş ‘Bergüzar hanımın geldiği günler bize haber verin. Biz de sizi görelim” demişler. Benim için Arap hayranım da aynı Arjantinli hayranlarım da”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı