Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bergüzar Korel, bildiğiniz anne!

Bergüzar Korel, bildiğiniz anne!

Magazin

Bergüzar Korel, bildiğiniz anne!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisinin başarılı oyuncusu Bergüzar Korel, geçtiğimiz gün Bebek’de, Halit Ergenç ile olan oğlu Ali ile birlikte görüntülendi.

Eşi Halit Ergenç ile birlikte rol aldığı Vatanım Sensin’de yoğun bir set temposu içerisinde koşuşturma içerisinde olan Bergüzar Korel, oğlu Ali ile birlikte Bebek’de objektiflere takıldı.

Bebek’de oğlu Ali ile birlikte kahvaltı eden güzel oyuncu, kahvaltı sonrasında basın muhabirleri ile kısa bir sohbet etti.

Aceleci olduğu görünen başarılı oyuncu Bergüzar Korel, muhabirlere, önce oğlu Ali’nin veli toplantısına katılacağını ardından da dizi setine gideceğini söyledi.

Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ile birlikte Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin adlı dizide Azize karakterine hayat veriyor.

Vatanım Sensin yeni bölümü ile 30 Mart Perşembe günü ekranlarda olacak.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı