Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beren Saat’in salaşlığı şaşırttı!

Beren Saat'in salaşlığı şaşırttı!

Magazin

Beren Saat’in salaşlığı şaşırttı!

Şık giyinimi, kendine yakışanı giymesi ile bilinen güzel oyuncu Beren Saat, geçtiğimiz gün klinik çıkışında görüntülendi. Giyim tarzı ile şaşırtan Beren Saat’in tanınmamak için bu hale büründüğü düşünülüyor.

Habertürk’de yer alan habere göre, muayene amacı ile Nişantaşı’nda kadın hastalıkları ve doğum uzmanı bir doktorun kliğinine giden Beren Saat’i görenler tanıyamadı.

Tüp bebek tedavisi gördüğü iddia edilen Saat’in Dr. Fevzi Şen’e ait kliniğe gitmesinin de bu iddiaları doğrular nitelikteydi.

İlker Kaleli ile aynı sinema filminde rol alacağı ve Woman adlı dizinin uyarlaması için el sıkıştığı hakkında iddialar bulunan Beren Saat, klinik öncesi bir kafede kahve içti.

Kahvesini içtikten sonra kliniğe çıkan güzel oyuncu, içeride 1.5 saate yakın bir süre durdu.

Klinikten çıktıktan sonra kendini görüntüleyen muhabirleri görünce kısa süreli bir şaşkınlık yaşayan Saat, sorulara cevap vermeden aracına binerek uzaklaştı.

(Habertürk)


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı