Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beren Saat ve İlker Kaleli’nin filmi Tren’in çekimleri başladı

Beren Saat ve İlker Kaleli'nin filmi Tren'in çekimleri başladı

Film Haberleri

Beren Saat ve İlker Kaleli’nin filmi Tren’in çekimleri başladı

Kısa zaman önce final yapan Poyraz Karayel’in yakışıklı oyuncusu İlker Kaleli, ve Kösem’den bu yana bir projede yer almayan Beren Saat’in yeni filmlerinin çekimleri başladı.

Uzun süre isimleri, Ay Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Kürk Mantolu Madonna için geçen, o filmde rol alacakları konuşulan ikilinin daha sonra yeni filmlerinin adının ‘Tren’ olduğu ortaya çıkmıştı.

Kösem sonrasında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Beren Saat, Bebek’te objektiflere takıldı. Muhabirler ile konuşan Saat, film projelerine başladıklarını açıkladı.

“Çekimlere yavaş yavaş başladık” diyen güzel oyuncu, ‘Şimdilik her şey güzel gidiyor’ diye belirtti.

Bir süre önce adı ‘Woman’ adlı uyarlama dizi ile anılan Beren Saat, senaryoyu incelediğini ancak henüz kararını vermediğini söyledi.

Daha sonra yakın arkadaşı oyuncu Belçim Bilgin ile Karaköy’deki bir partiye geçti.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı