Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beren Saat, uyarlama dizi ile geri dönüyor!

Özel Haber

Beren Saat, uyarlama dizi ile geri dönüyor!

İlk olarak Star Tv ekranlarında izleyici ile buluşan ancak istenen reytingleri elde edemeyince neşter vurulan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Kösem Sultan rolü ile ekranlara gelen Beren Saat’in yeni dizisi belli oldu.

Beren Saat, uyarlama dizi ile geri dönüyor!

Şu sıralar Star Tv’de yayınlanan ve iyi bir izlenme elde eden japon dizisi ‘Mother’dan uyarlanan Anne dizisinin yapımcısı Med Yapım, bir başka uyarlama dizide başrol için Saat ile anlaştı.

İlker Kaleli aynı filmde rol alacağı da konuşulan Saat’in, yer alacağı dizi ile ilgili ipuçları veren Milliyet yazarı Sina Koloğlu, köşesinde bu konu ile ilgili şu yazıyı kaleme aldı:

“Beren Saat dizi projelerine de girmeli artık. ‘Öde izle’ yerli dizilerinde neden olmasın?” diye yazmıştım. Dizi çekeceği kulağıma geldi. En son ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’de oynadı. Şimdi İlker Kaleli’yle bir film projesine adım attı. Programına bir dizi de eklendi. Peki hangisi? Med Yapım malum ‘Anne’ dizisini piyasaya sundu. Yuji Sakamoto’nun senaryosunu yazdığı Japon dizisi ‘Mother’ın yerli hali.

Şimdi aynı senaristin ‘Woman’ dizisinin yerli hali çekilecek ve başrolde Saat olacak. Dizi, eşini kaybeden ve iki çocuğuyla yalnız kalan bir kadının hikayesini anlatacak. Peki proje hangi aşamada?

Şimdilik konuşuldu ve üzerinde anlaşma sağlandı.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı