Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Beren Saat içini döktü!

Magazin

Beren Saat içini döktü!

Güzel oyuncu Beren Saat, bir kaç ay önce sosyal medya hesabından insan hakları ihlali ile ilgili kaleme aldığı bir yazı nedeni ile sosyal medyada eleştirilmiş, hatta ağır hakaretlere maruz kalmıştı.

Beren Saat içini döktü!

Bu yaşananlar nedeni ile hala dolu olduğu gözlenen Beren Saat, Ulusal Dayanışma Platformu tarafından 11 üniversitede yapılan anket sonucu Ulusal Duruş Onur Ödülü alan 27 isimden biri oldu.

Ödül töreninde yaptığı konuşma da yaşanan sürece vurgu yapmayı da ihmal etmeyen Beren Saat, o süreçten bu yana uzun ve zorlu bir yıl olduğundan bahsetti.

Kendisi için bu sürecin hazmetmesi zor bir dönem olduğunu ifade eden Saat, “Çok yeni bir konu daha çıktı benim için… Vatan hainliğinden Ulusal Duruş Onur Ödülüne varan… Bu 1 yıllık süreç; biraz hazmetmesi zor ama sonucu güzel bir zaman dilimi oldu… İyi ki Atatürk çocuğuyum, bütün bunları yaşıyorum.” açıklamasında bulundu.

O dönem şehit ve terör olaylarına duyarlı yaklaşmadığı eleştirilerine maruz kalan güzel isim, o iddialara şu şekilde sert bir cevap vermişti:

“Şehitler için edeceğiniz bir dua bana edeceğiniz küfürden daha çok işe yarar”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı