Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Berdan Mardini’den Alişan’a ayak yıkama desteği!

Berdan Mardini'den Alişan'a ayak yıkama desteği!

Magazin

Berdan Mardini’den Alişan’a ayak yıkama desteği!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a evlenme sözü veren ve ünlü sunucu Esra Erol’un kardeşi ile nişanlanan Alişan’ın verdiği bir röportaj büyük tepki toplamıştı.

Alişan’ın çok güzel bir kadınla evlenmek istemezdim, eşimin terliklerim getirmesini, ayaklarımı yıkamasını isterim tarzında ki posta’ya verdiği demeçler sosyal medya’da çok eleştirilmişti.

Medeni kıro yakıştırmaları yapılan Alişan’dan sonra, şarkıcı Berdan Mardini’de Alişan’ın söylemlerini destekler nitelikte benzer açıklamalar yaptı.

Kıbrıs da bulunan Malpas Hotel’de konser veren türkücü, eşi Fatoş Mardini ile birlikte basın mensupları ile kısa süreli sohbet ederken, sorulan soruları da yanıtladı.

Eşim yeri geldi mi ayağımı yıkar diyen Mardini, yeri gelir terliğimi getirir ve bana hizmet eder dedi.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı