Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Bensu Soral için veda yemeği!

Bensu Soral için veda yemeği!

Dizi Haberleri

Bensu Soral için veda yemeği!

İçerde’nin önemli karakterlerinden Melek, öğrendiği büyük sır sonrasında bu sırrı açıklayamadan vurulmuş, Pazartesi günü yayınlanan bölümde de senaryo gereği ölerek diziye veda etmişti.

İçerde dizisinde Melek’in ölümü, dizinin hayranlarını büyük üzüntüye sokarken, dizinin yapımcısı Ay Yapım, oyuncu kadrosundan ayrılan Bensu Soral için veda yemeği tertipledi.

Dizide ki başarılı performansı ile tüm dikkatleri üzerine çeken ve önü açık görülen Soral için düzenlenen veda yemeğinde, dizide rol gereği aşık oldukları Çağatay Ulusoy ise yer almadı.

Çağatay Ulusoy’un yer almaması dikkatlerden kaçmazken, rol arkadaşı Rıza Kocaoğlu, yemeğe katılan isimler arasında idi.

Güzel oyuncu Bensu Soral, İçerde setinde çok şey öğrendiğini ifade ederken, “Tecrübelerimi yeni projelere yansıtacağım” dedi.

Veda yemeğinde Soral’ı yalnız bırakmayan rol arkadaşı Rıza Kocaoğlu’da, Soral’ı överek, güzel oyuncu için, “Bensu çok disiplinli, çok yetenekli ve çalışkan biri. İleride daha iyi işler yapacağına inanıyorum” dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı