Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Ben Mandelsohn Rogue One için “Çok Değişik” sürümlerin olduğunu söyledi

ben mandelsohn rogue one ile ilgili konuştu
ILM/Lucasfilm

Film Haberleri

Ben Mandelsohn Rogue One için “Çok Değişik” sürümlerin olduğunu söyledi

Mandelsohn, verilen herhangi bir senaryo için birden fazla seçim hakkımız oldu ve birçok kez okuduk dedi.

Rogue One: A Star Wars Story filminde Orson Krennic’i oynayan aktör Ben Mendelsohn, Collider ile yaptığı samimi bir röportajda tamamen farklı bir bakış açısı sunabilecek birçok sahnenin yeniden çekildiğini söyledi.

Birkaç sahnenin yeniden çekildiğini biliyorduk ancak Mendelsohn bunların hepsinin hikaye için ne anlama geldiğini ve nasıl değiştirdiğini daha iyi bir biçimde açıkladı.

Mendelsohn, Collider’a “Verilen herhangi bir senaryo için birden fazla seçim hakkımız oldu ve birçok kez okuduk” diye demeç verdi. “Bu yüzden bu farklı şeylere yaklaşmanın bir çok yolu olabilir. Ve önemli türden sahnelerin olduğunu biliyorum, en azından dört sahne için farklı türde okumalar olduğunu biliyorum.”

“20 veya 30 sahne için çok büyük farklılıklar olduğunu biliyorum” diye devam etti. “Gerçekten de olabilirdi, muazzam derecede farklı sahneler vardı” Özellikle ilk fragmanı ile son halinin karşılaştırıldığında buna inanmak o kadar da zor olmayacaktır. (Jyn’in sahil boyunca elinde planları tutarak, koştuğu?!)

Mayıs ayında Hollywood Reporter, Disney’in yeniden çekimleri talep ettiğini ve prodüksiyonun bu süreç için birkaç hafta harcadığını duyurmuştu.

Bu noktada umut edebileceğimiz tek şey galaksi dahil her şeyi yakın gelecekte izleyebilmemizdir.


İnternet ile ilgili engin deneyimlerimi e-ticaret tabanlı platformlarda hizmet verirken edindim. Evlenmeden önce Markafoni'de çalışıyordum. Bir süredir ise internet haberciliği ile ilgileniyorum. Sizlere okuması keyifli haberler üretebilmek için bizzat yabancı sinema, dizi ve magazin haberlerini Türkiye'ye yani sinehaber okurları olan sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı