Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Behzat Uygur, Aleyna Tilki’ye Ti’ye aldı

Behzat Uygur, Aleyna Tilki'ye Ti'ye aldı

Magazin

Behzat Uygur, Aleyna Tilki’ye Ti’ye aldı

Alman bir fotoğrafçıya ait fotoğrafı alarak, fotoğraftakini kendisi gibi gösterecek şekilde değiştiren genç şarkıcı Aleyna Tilki, alay konusu olmaya devam ediyor.

Her yaptığı ile olay olan, devamlı ‘hırsızlık’ ile suçlanan Aleyna Tilki, Alman bir fotoğrafçıya ait fotoğrafı paylaşması sonrasında, fotoğrafın kime ait olduğu ortaya çıkınca, eleştiri konusu oldu.

Sen Olsan Bari klibinin çalıntı olması ile suçlanan Tilki, bu seferde başkasına ait fotoğrafı kullanınca, her şeyi başkalarına ait eleştirileri ile yüz yüze kaldı. Bu eleştirilere bir açıklama yaparak kendini savunan Tilki, Ben beğendiğim insanların fotoğraflarını kullanıyorum. Birine hırsız demek ne kolay. Asıl hırsız, bana hırsız diyenler. Çünkü bu dünyadan sevgi, saygı ve merhameti çalıyorlar demişti.

Bir dönemin en ünlü sunucuları arasında yer alan, başarılı tiyatrocu Behzat Uygur, bu açıklamayı yeterli bulmamış olacak ki, Tilki’nin paylaştığı Alman fotoğrafçıya ait fotoğraf üzerinde oynama yaparak, kendi kafasını ekleyip instagram hesabından paylaştı.

Behzat Uygur paylaştığı o fotoğrafa da, “Güzel bir gün daha bitti… İyi akşamlar” notunu düştü.


Bilgisayar, internet ve sonrasında tabi ki gelişen teknolojiye olan ilgim eğitim yönümü belirlemede de kuvvetli bir gerekçe oldu. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünü tamamladım ve internet'i daha profesyonel olarak kullanmaya başladım. Haberi okuyan tarafta değil, yazan tarafta olarak artık bir haber editörüyüm.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı