Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Barış Arduç’un yerine Kerem Bürsin tercih edildi

Barış Arduç'un yerine Kerem Bürsin tercih edildi

Magazin

Barış Arduç’un yerine Kerem Bürsin tercih edildi

Kiralık Aşk dizisi ile gönülleri fetheden, kız hayranlarının sevgilisi haline gelen büyük bir hayran kitlesine ulaşan Barış Arduç, bir banka’nın reklam yüzü idi.

Kiralık Aşk dizisinin bitmesi sonrasında, yeni anlaşma imzalasa da ekranda olmaması nedeni ile banka Arduç yerine başka bir yakışıklı oyuncu ile anlaştı.

Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde rol alan, Serenay Sarıkaya ile de ilişki yaşayan Kerem Bürsin, banka’nın yeni reklam yüzü oldu.

Barış Arduç’un yeni anlaşmasının detayları:

Star Tv’nin yüzü olarak anlaşma imzalaması üzerine olup, Star Tv’de yayınlanan 2 dizide rol alacak şekilde kendisini Star Tv’e bağlıyor.

Kısaca, Star TV’yle iki yıllık anlaşma yaptı. Ve bu anlaşmada, iki yılda kanal adına 2 dizide yer alacak şeklinde ifade ediliyor.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı