Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Barış Arduç’tan ‘Yasak Aşk’ iddialarına cevap

Barış Arduç'tan 'Yasak Aşk' iddialarına cevap

Magazin

Barış Arduç’tan ‘Yasak Aşk’ iddialarına cevap

Geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düşen, Barış Arduç’un son dizisi Kiralık Aşk ekibinde yer alan biri ile kısa süreli aşk yaşadığı iddiaları sonrasında sessiz kalan Arduç, o iddialara yanıt verdi.

Kiralık Aşk dizisinin, kısa süreli aşk yaşadığı iddia edilen yapım ekibinde ki kişinin sette huzursuzluk çıkardığı, bu nedenle bitirildiği iddiaları yapım ekibi tarafından yalanlanmış, dizinin misyonunu tamamladıklarını açıklamışlardı.

Bu yasak aşk iddiaları sonrasında Barış Arduç sessiz kalırken, gözlerin çevrildiği evlilik yolunda olduğu sevgilisi Gupse Özay’da herhangi bir yanıt vermemişti.

Geçtiğimiz günlerde 17 Mart’ta vizyona girecek olan Tatlım Tatlım film’inin galasında, filmin başrol oyuncularından sevgilisi Gupse Özay’ı yalnız bırakmayan Arduç’ta, gala da idi.

Gala öncesinde ‘kırmızı halıda’ mikrofonların uzatıldığı Barış Arduç’a, ihanet iddiaları soruldu.

İhanet iddialarına kısaca cevap veren Arduç, “Çok iğrenç iddialar. Konuşmaya bile değmez” dedi.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı