Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Barış Arduç’tan partner açıklaması

Barış Arduç'tan partner açıklaması

Magazin

Barış Arduç’tan partner açıklaması

Bir süredir yeni sezonda yer alacağı projesi ile ilgili, kendisine partner aranan Barış Arduç için, dizi de birlikte rol alacağı partnerinin Fahriye Evcen ya da Elçin Sangu olacağı konuşuluyordu.

Hatta bu seçimin Barış Arduç’a bırakıldığı, Kiralık Aşk’da yakaladıkları uyum ve ün nedeni ile hayranlarının Elçin Sangu’yu seçmesini önerdiği, yapımcının ise ün’ü nedeni ile Fahriye Evcen’den yana olduğu konuşuluyordu.

Yakışıklı oyuncu geçtiğimiz akşam sevgilisi Gupse Özay ve yakın dostları Öner Erkan, Hasibe Eren, Sarp Apak, Bengisu Uzunöz, Can Bonomo, Öykü Karayel ve Fatih Artıman ile Etiler’de ki bir mekanda bir araya geldi.

Mekan’dan çıkarlarken gazetecilerin yeni sezona ilişkin sorularını yanıtlayan Arduç, partner seçme haberlerine de yanıt verdi.

Yakışıklı oyuncu, “Ben kimseyi seçmiyorum. Çok ayıp. Yapımcımız bakıyor. Ama partnerim Fahriye ya da Elçin değil” diyerek, iddialara son noktayı koydu.


Havacılık Yönetimi üzerine master programında yer alan, akademisyen adayı. Kültür sanat, televizyon, sinema ve magazin gibi kategorilerin haberciliğini yapmasının en büyük nedeni de bu alanlara yakından ilgisi. Amacı ise habercilik ilkelerinin korunduğu, haber okurlarına kaliteli ve yararlı haberleri sunmak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı